Aktualności


2018-03-19 JARMARK WIELKANOCNY

Już w najbliższą sobotę 24 marca w godzinach 10.00 – 13.00 zapraszamy jak zwykle niezwykle serdecznie na Jarmark Wielkanocny. W planach: Niezwykła atmosfera Znakomite towarzystwo A mniej istotnych Teatrzyk Norka Królika Zdobienie jajek, świec, mazurków. Warsztaty palemkowo – stroikowe Stoiska z rękodziełami i produktami naturalnymi. Czekamy na Ciebie.


2018-03-16 Już jutro

To już jutro, w sobotę 17 marca, od dziesiątej drzwi naszej szkoły będą szeroko otwarte dla wszystkich rodziców i przyjaciół naszej szkoły. Kolejny raz będzie można się przekonać jak wiele zrobili w ostatnich miesiącach nasi uczniowie. Do obejrzenia będą prace, zeszyty. Przygotowane zostały także przedstawienia. Rada Rodziców zorganizuje fantastyczną kawiarenkę. Nie jedzcie śniadania, lepiej: smaczniej a jednocześnie zdrowo i pożytecznie będzie zjeść je u nas, a uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na poprawę warunków, w jakich uczą się Wasze dzieciaki. Czekamy na Was, nie zawiedźcie.


2018-03-09 WYJĄTKOWI GOŚCIE

W poniedziałek 26 marca w naszej szkole pojawią się wyjątkowi goście. Odwiedzi nas zespół Hańba!. Laureaci Paszportów Polityki 2018 w kategorii muzyka popularna oraz nominowani do nagrody Fryderyki w kategorii album, muzyka korzeni. Zespół Hańba! gra muzykę będącą mieszanką folku i punku, tekstami są wiersze międzywojennych poetów. Nasi goście podczas spotkania z uczniami liceum i gimnazjum podzielą się tym jak wygląda w ich przypadku proces twórczy, jakie były inspiracje. Mamy nadzieję, że także zaśpiewają kilka swoich, znakomitych piosenek. Będzie to zamknięte spotkanie dla naszych uczniów. Wybrane piosenki zespołu można odtworzyć korzystając ze strony zespołu: http://www.karoryfer.com/hanba


2018-03-07 Święto Szkoły

Drodzy rodzice, przyjaciele szkoły w imieniu uczniów i nauczycieli w sobotę 17 marca o godzinie 10.00 zapraszamy, jak to bywa kilka razy w roku na Święto Szkoły. Pochwalimy się, czego nowego nauczyliśmy się w ostatnich miesiącach, będzie można obejrzeć krótkie przedstawienia wszystkich klas, obejrzeć materialne efekty naszej wspólnej pracy. Także przy okazji porozmawiać z nauczycielami. Dla głodnych, spragnionych czy zwyczajnie mających ochotę na coś pysznego jak zawsze w takich sytuacjach kawiarenkę przygotowuje Rada Rodziców. Każda wydana tam złotówka wspomoże fundusz Rady Rodziców a więc de facto poprawi warunki, w których uczą się u nas dzieci. Czekamy na wszystkich, drzwi naszej szkoły będą (jak zawsze) szeroko otwarte.